Sirius

http://www.sirius-tr.net/

.... 21.06.2015 (Dikte XIII-10)

Bu Mesajım, içinde hala İlahiyat kıvılcımı yanan kalpleri alevlendireceğini umuyorum!


Üstat Morya
21 Haziran 2015BEN El Morya! El_Morya_Han.jpg

İvedilik,  Mesajın sert tonunu belirliyor.


Elçimiz aracılığıyla Mesajlarımızı daha fazla verme imkanı olmadığını söyledik.

 

İstemediğimizden veya Elçimizin üstesinden gelemediğinden dolayı değil.

 

Mesajlarımızı daha fazla verme imkanı olmadığını söyledik, çünkü Mesajlarımızın  içerdiği muazzam enerji sizler, bedenlenmeden bulunan çelalarımız tarafından talep edilmiyor.

 

Bizler bu gerçeği büyük bir üzüntüyle tespit etmek zorundayız.

 

Dünyanızda çok çeşitli bilgi mevcuttur.

 

Pek çok kitap ve internetin çeşitli sayfalarında çok daha fazla bilgi yayılmıştır. Ama bizler bilgi vermek için gelmiyoruz. Bizler yardımımız ve verdiğimiz bilgi sayesinde Eve dönmeniz için geliyoruz.

 

Dünyanızın şu anki şekli, diğer dünyayı, İlahi dünyayı hatırlayan ruhları, kardeşlik Sevgisine ve İşbirliğine dayalı insanlar arasındaki gerçek ilişkileri hatırlayan ruhları tatmin edemiyor.

Sizler, pek çoğunuz Varoluşun özünü oluşturan gerçek ve en içteki şeyi kaybetmişsinizdir.


Ve hiçbir değersiz şey ve dünyanızın zevkleri, daima sizinle beraber olan, ama günün koşuşturması içinde unuttuğunuz Hakikatin yerini asla alamaz.


Ben, pek çok bedenlenme boyunca bağlantıda olduğum o  sadık yüreklere,  varlığınızın derinliklerinde, kalbinizde bulunan o Hakikati bir kez daha hatırlatmak için geldim.

 

Aşılmaz bir zırh ile kaplı kalplerinize ulaşmak, Yükselmiş Üstatlar için giderek daha zor  hale gelmektedir.

 

Bedenlenmede bulunup Tanrı'yı hatırlayan, insanlığına bağlılıkları ve muazzam şefkatleri sayesinde,  illüzyon dünyasında kaybolmuş ve ışığı göremeyen ruhlarının kurtuluşu için kendi hayatını feda etmeye hazır sadık ve samimi çok az [kişi] kalmıştır

Karmik Kurulu'nun Elçimiz aracılıyla daha fazla Mesaj vermeme kararına rağmen, bu az sayıdaki aydın ruhu desteklemek ve yardım etmek amacıyla geliyorum.

İnsanlığa karşı merhametim ve yardım etme isteğim her türlü engeli ve her türlü zorluğu aşıyor.

 

Bu sembolik günde, 2015 yılın  Yaz gündönümünde size geldim.

Bugün tüm çabanızı ortaya koyabilirsiniz  ve düşüncenizle gezegendeki durumu iyiye doğru değiştirebilirsiniz. Karanlığı dağıtmak için az sayıdaki ışık taşıyıcısı bilinçlerinde aydınlık gelecek imajını korumaları yeterlidir, çünkü [karanlık] öyle koyulaşmış ki insanlar gidecekleri yönü bile anlayamıyorlar.

 

Evrendeki tüm enerji Allah'a aittir.

Allah ve yalnızca Allah birkaç saniyede  dünyadaki herhangi bir durumu değiştirebilir.

Ve Tanrı tarafından size bağışlanan özgür irade Yasası, dünyada olumlu değişiklikleri gerçekleşmesine engel olmaktadır. Eğer yardımı geri çeviriyorsanız ve  hatta Tanrı'nın ismini unuttuysanız, ne Yükselmiş Üstatlar ne de Tanrı'nın Kendisi size yardım edemez.

Tekrar ve tekrar size hatırlatıyorum - tüm sorunlarınız ve toplumun tüm sorunları yalnızca tek bir şeye bağlıdır - sizin medeniyetiniz, kendisini Tanrı'dan ayırmıştır.

Varlığınızın kaldırabileceği  kadar mutluluk, sevgi ve İlahi enerji elde etmek sizin gücünüzdedir.

 

Tek engel, bu Evrenin Yasasını  ihlal edilmesi sonucunda geçmişte yaptığınız hatalardan oluşan, sizin ile Tanrı arasında duran negatif enerji, karmanızdır.


Geçtiğimiz 10 yıl boyunca  bizler,  geçmişin hatalarını nasıl giderileceği hakkında, iç mutluluk ve huzur  elde etmek için ayrıntılı tavsiyeler içeren Öğreti verdik.


Bununla birlikte eğitimimizi özümsediğinizi göstermek zorunda olduğunuz aşama şimdi gelmiştir.

 

Ruhsal  uygulamalarınızı yaparken çaba ve kararlılık ortaya koymalısınız.

Mesajlarımızı, size verilen dispenzasyonları ve fırsatları ne şekilde özümsediğinizi göstermemiz gerekir.


Kurtuluşunuz için şu anki aşamada gerekli olan her şey size verilmiş ve tam olarak verilmiştir!

Eğer vermiş olduğumuz Öğretiyi özümsemeniz gücünüz dahilinde değilse, doğrudan  Tanrı'ya ve Üstatlara seslenin. Yardım için dua edin, kurtuluş için dua edin ve yardım gelecektir!

Ama eğer eskisi gibi kollarınızı kavuşturup oturursanız ve bir mucize gelmesini umarsanız, o zaman çok fazla riske giriyorsunuz.

 

Çünkü zaman kısa ve vakit tükeniyor.

 

Bu Mesajım, içinde hala İlahiyat kıvılcımı yanan kalpleri alevlendireceğini umuyorum!

BEN Üstat Morya!

 

 

© Tatyana Mikuşina, 2015