Sirius

http://www.sirius-tr.net/

.... 12.05.2005 (Dikte I)

İ36paulvenecian.giflahi Anne'nin enerjisi hakkında bir Öğreti
 
 
Sevgili Venedikli Paul
12 Mayıs 2005
 
 
Size gelen BEN Venedikli Paul’um.
BEN Üçüncü Işın’ın, Sevgi Işının Üstadı’yım. Dünya’da, Sevgi Işında karşılaştığımız yozlaşma kadar, diğer Işınlarda bulmamız pek mümkün değildir. Ve bunun nedeni gayet açıktır. Dünya’nın dual durumu nedeniyle diğer tüm İlahi özellikler yozlaşsalardı ama ilk yaratıldığı şekliyle yalnızca tek bir özellik İlahi Aşk korunabilseydi, tüm dünyanın bambaşka bir görünüşü olurdu. Aşk özelliği, gerçek Aşk, İlahi Aşk şimdi dünyanıza felaket boyutta yetmeyen işte budur.
Ben Aşkı sağlamlaştırmaya geldim. Ve size Sevgi vermeye geldim.
Dünyalar Aşkla yaratılıyor ve dünyalar Aşk özelliğinin yetersizliği nedeniyle dağılıyorlar. Bu yüzden Aşk ve onun hayatınızdaki tezahürü hakkında ciddi bir şekilde düşünme vakti gelmiştir. Aşk enerjisin fiziksel dünyanıza iletilmesinden sorumlu kalp çakrası aslında insanların büyük bir çoğunluğunda tamamen bloke olmuştur. Bu nedenle sizler Sevgi eksikliği hissediyor ve bu yetersizliği, tamamen fiziksel güdüleri uyaran, tuhaf pratiklerle telafi etmeye çalışıyorsunuz. İnanın bana dünyanızda yozlaşmış İlahi Enerjinin büyük bir kısmın İlahi Anne enerjisinin veya başka bir deyişle cinsel enerjinizin yanlış kullanılmasına bağlıdır.
Tanrı size, sizi Tanrı benzeri yapan Kutsal Ateşi, Kutsal Ateşin Alevini vermiştir. Ve inanın bana bu alevi ve bu enerjiyi, size kendi zevklerinize kullanmak için verilmemiştir. Kutsal Ateşinizi ne kadar düşüncesizce kullanırsanız o kadar büyük bir karma yaratıyorsunuz.
Sizin kitle iletişim araçlarınız ve toplumunuzdaki basmakalıp davranışlar ve hatta giyim tarzınız ve davranış biçiminiz, cinsel enerjinizin yanlış kullanmanıza teşvik etmektedir.
Belirli bir süre geçecek ve sizler Tanrı’nın bahşetmiş olduğu Kutsal Ateş armağanının gerçek amacını anlayabileceksiniz.
Fakat şimdi, hediyenizi İlahi amaca uygun kullanmadığınız her seferde, karma yarattığınızı anlamanız gerekir. Sizler İlahi Enerjiyi anlamsız, tamamen hayvani zevkler almaya harcadığınız için karma yaratıyorsunuzdur. Aslında hayvanlar bu konuda sizden çok daha bilinçli davranıyorlar. Onların cinsel enerji kullanımları en azından yılın belirli dönemlerin sınırları çerçevesinde, bunun için belirlenmiş vakitlerde gerçekleşmektedir.
Cinsel birleşme sırasında dev boyutta İlahi Enerji açığa çıkmaktadır. İlahi Enerjinin bu açığa çıkışı, süper nova yıldız patlamasıyla kıyaslanabilir. Ve bildiğiniz gibi dikkatiniz nereye yönelikse enerjiniz oraya akmaktadır. Ve İlahi Enerjinin açığa çıkışı sırasında, kendiniz zevk almaya veya partnerinizin zevk alması için düşünüyorsanız, cinsel enerjinizi uygun kullanmıyorsunuzdur. Pek çoğunuz için sözlerim, sahip oldukları bilincin sınırları dahilinde kesinlikle sığdırılamaz gelebilir. Sözlerim, pek çokları için tuhaf gelebileceğini kesinlikle farkındayım. Fakat, hayvanların bile bildiği ama bazı nedenlerden dolayı insanların unuttuğu, İlahi Etiğin en basit temelleri konusunda sizi bilgilendirmem gerekir
Bu dünyada her şey Tanrı’ya aittir. Ve sizler Tanrı’nın birer parçasısınızdır. Bu yüzden yaptıklarınız, bütün davranışlarınız İlahi Yasa’yla uygun ve bu Yasa’nın sınırları dâhilinde olmak zorundadır. Eğer Tanrı’nın İradesi olmadan bir şeyi yapıyorsanız, sizler bu evrenin Yasasını çiğniyor ve karma yaratıyorsunuzdur.
Bu yüzden talimatlarım ve tavsiyelerim size ne kadar tuhaf gelirse gelsin, lütfen başlangıç için onları yalnızca bir dinleyin.
Cinsel ilişkiye girmeden önce lütfen hareketleriniz İlahi İradeye uyumlu olmaları konusunda özen gösterin. Cinsel partnerinizle yasal evliliğiniz olması gerekir. Hiçbir şekilde geçici partnerlerle ve kendi cinsinden insanlarla cinsel ilişkiye girmemelisiniz.
Neden ilişkiniz yasalarla resmileşmiş sürekli bir partnere ihtiyacınız vardır? Durum şu ki karı koca görevinizi yerine getirirken, sizinle partneriniz arasında doğrudan enerji alışverişi gerçekleşmektedir. Eğer insanlarla normal iletişiminiz sırasında sizler sürekli enerji alışverişinde bulunurken, cinsel ilişkiniz sırasında enerji alışverişi birkaç misli artmaktadır. Aslında sizler bütün enerjilerinizi, iyileri de, kötüleri de değiş tokuş ediyorsunuz. Üzerinize birbirinizin karmalarını alıyor ve kendi başarılarınızı cinsel partnerinizle paylaşıyorsunuz. Ve eğer resmi bir ilişkiniz varsa, birliktelik hayatınızda yalnızca kendi karmanızı değil, eşinizin karması sizin karmanızdan fazlaysa, eşinize ait olanınkini de dönüştürebilme imkânınız vardır.
Şimdi ise pek çok partnerle cinsel ilişkiye girdiğinizi bir düşünün. Ve pek çoğunun dönüştürdükleri karma yüzdesi sizinkinden çok daha az olduğunu düşün. Onların karmik borçları sizinkinden çok daha ağır olabilirler. Belki de onlar dünyaya cinayet karması veya ihanet karması ve diğer en kötü karma çeşitlerini dönüştürmek için gelmiş olabilirler. Ve düşüncesizce onlarla cinsel ilişkiye girdiğinizde karmalarının bir bölümünü kendi üzerinize alıyorsunuz. Ve eğer yasal bir evliliğiniz de varsa bu karmayı ailenize de taşıyorsunuz. Sonra hayatınızdaki tüm problemlerinizin niçin ortaya çıktığına şaşırıyorsunuz?
Cinsel enerji, dünyanızda yaratmak, üretmek için kullanılan enerjiyle aynı doğaya sahiptir. Ve cinsel potansiyelinizi zevk elde etmek için harcıyorsanız, kendinizi yaratma enerjisinden yoksun bırakıyor, gelişiminizi kendiniz sınırlandırıyorsunuzdur. Ve aslında nüfusun büyük bir kısmı cinsel enerjinin kötüye kullanması yüzünden, yetişkin yaşlarında öyle haraplar ki kesinlikle yüksek yaratıcı faaliyette bulunamazlar. Onlar Tanrı ile beraber yaratıcı olamadıkları gibi, dünyanıza ait normal yaratıcı bir işi bile yapamazlar.
Bugünkü mesajımın amacı önünüze çok önemli bir konuyu ge tirmektir. Ve bunu açıkça ve mümkün olduğu kadar dürüstçe yapmaya çalıştım, bir kez daha söylüyorum insanların çarpıtılmış enerjilerinin büyük bir kısmı, İlahi Anne enerjisinin kötü kullanmaları nedeniyle çarpıtılmaktadır.
Tüm karı koca birleşmenizi Tanrı adına yapmanız gerekiyor. Duayla Tanrı’ya seslenin ve cinsel birleşmeniz sırasında açığa çıkacak Kutsal Ateşi Tanrı’ya adayın. Unutmayın ki dikkatinizi nereye yönlendiriyorsanız, enerjiniz oraya doğru akmaktadır. Ve eğer Kutsal Ateşin açığa çıkışı sırasında bu çıkışı Tanrı’ya adarsanız, açığa çıkan enerjiyi Işığın yüksek semalarına kendiniz yönlendirirsiniz. Ve bu enerji daha sonra size ve çocuklarınıza kutsama olarak geri dönecektir.
İlahi Anne’nin Enerjisini sadece çocuk yapmak için kullanmayı özen gösterin. Ve eğer ilk başlarda kendinize böyle bir kısıtlama koymak size zor geliyorsa, ilişkilerinizin sayısını haftada bir veya ikiyle sınırlandırmaya özen gösterin. Düşüncenizle bile olsa açığa çıkan tüm enerjinin Tanrı’ya yönlendirmeye unutmayın. Bu enerjinin sizi, çocuklarınızı ve bütün ailenizi kutsaması için Tanrı’ya dilekte bulunun.
Fiziksel plandaki tüm hareketleriniz, iyiliğe kullanılabildiği gibi kötüye de kullanılabileceğini daima hatırlayın. Ve fiziksel dünyada bulunduğunuz her dakika, her saniye sizler İlahi Enerji alıyor ve onu ya illüzyon yaratmak için yönlendiriyor ki bu dünyada biriktiğinde, illüzyonları çoğaltıyor ya da enerjinizi, göklerdeki hazinelerinizi çoğaltarak, iyi karma yaratarak ve liyakatlerinizi çoğaltarak İlahi dünyaya yönlendiriyorsunuz. Ve aslında hayatınızda esas olan, cinsel enerjinizi nasıl kullanacağınızdır.
Bugünkü dersle dikkatli bir şekilde tanışmanızı ve vermiş olduğum tüm tavsiyeleri yaşamınızda uygulamaya çalışmanızı isterim.
 
BEN Venedikli Paul’um.