Sirius

http://www.sirius-tr.net/

...... 21.12.2012 (Dikte XIII)

Sizin için şimdi hareket etme zamanı gelmiştir.
 
 
Sanat Kumara
21 Aralık 2012
 
Sanat Kumara.jpgBEN Sanat Kumara. Ben tekrar geldim.
 
Sizlere, şu anda bedenlenmede bulunanlara, mümkün olan ve gereken tüm yardımı sunmak için geliyoruz.
 
Her seferinde gelmeden ve efir oktavlardan yoğun dünyanıza Mesajlarımızın aktarılmasıyla ilgili yeni bir İlahi lütfü açmadan önce, ben uzun müddet meditasyon yapıyorum ve şu anda en büyük yardımı ve desteği sunacak kelimeleri dikkatlice seçiyorum. Birçoğunuz bu büyük lütfünü beklediğini biliyorum, Tanrı ve Üstatlar sizi bırakmadığını emin olmak için defalarca internetteki yerimize giriyorlar.  
 
Evet, sevgililerim, ışık taşıyıcılara, öğrencilerimize fiziksel dünyada bulunmak ne kadar daha zor oluyor ise, ben o kadar daha büyük bir arzu ve istekle, kurtuluşu özleyenlere, tüm varlığıyla Mesajlarımızla da dâhil olmak üzere dünyanıza durmaksızın getirdiğimiz yenilik enerjilerimizi kavramaya hazır olanlara yardım elimi uzatmaya geliyorum.
 
Birçoğunuz bugünkü Mesajımı özellikle beklediğini biliyorum. Ve bu pek çok nedene bağlıdır. Ve asıl neden, gezegenin fiziksel planı dengesini korumanın, ışık taşıyıcılar için gittikçe ve gittikçe daha zor olmaktadır. Ve bu gerçekten böyledir.
 
Bedenlenmeden önce size tavsiyelerin ve öğütlerin verildiği o anları size hatırlatmama izin verin.
 
Misyonunuzu hatırlamanız gerekir.
 
Bunu şimdi hatırlamanız gerekir.
 
Her defasında, dünyanın her türlü ağır enerjileri varlığınızı ele geçirmeye çalıştığında, sizler görevinizin içine, bu enerjilere teslim olmamak da, girdiğini hatırlamanız gerekir. Dünyanızda bulunan ve sizi yoğun bir şekilde çevreleyen geçmişin her türlü negatif enerjilerini, içsel çabalarınız yardımıyla aşmanız gerekiyor.
 
Sizin için şimdi hareket etme zamanı gelmiştir. Yüreğinizin ateşi, auranızın ışıltısı, başınızın etrafındaki hale şeklinde tezahür olan içsel başarılarınızı, şimdi kullanmak zorundasınızdır. İçinizden yüzeye çıkan veya etraftaki alandan size gelen her türlü negatif özellik, bu olumsuzluğu yetkisiz hale getirmek için derhal bir çalışma gerektiriyor.
 
Bu, düşünceler planda ve duygusal, astral planlardaki içsel bir çalışmadır. Mesajlarımızı okuduğunuz tüm bu yıllar boyunca geliştirmek zorunda olduğunuz gizli ruhsal kaslarınızın bir çalışmasıdır.
 
İşte tam şimdi çalışmak zorundasınız. Çünkü her türlü olumsuz durumların aşılmasıyla ilgili şu anda yaptığınız çalışmanın etkinliğinden, Dünya gezegenin geleceği bağlıdır.
 
Eğer çevrenizde bulunan her türlü negatifin üstesinden gelebilirseniz ve bilincinizin her türlü olumsuz durumunu aşabilirseniz, bu, bir başka doğal afetin, çevre felaketin veya sosyal patlamanın, fiziksel planına inmeyeceğinin bir garantisi olacaktır. 
 
Kendi bilincinizin ve alt bilincinizin dönüştürülmesiyle ilgili ince çalışmanız, her türlü doğa afetini önleyebilir. 
 
Yükselmiş Hocalar yeterli sayıda bedenlenmiş bireyin, kendi etrafındaki alanı kontrol edebildiklerinden, maddedeki enerjilerini yönetebildiklerinden emin olduklarında, o zaman Dünya gezegeni için yeni dispenzasyonlar ve İlahi lütuflar açılacaktır.
 
Bedenlenmeye geldiğiniz asıl çalışmanızın zamanı şimdi gelmiştir. Enerjilerin dengesini içsel kazanımlarınız yardımıyla sürekli korunmalıdır.
 
 
Egonuz, diğer insanları suçlayarak, hükümetlerinizi, yetki organlarınızı suçlayarak sizi yanlış yola yönlendirmeye çalışacaktır. Tekneyi daha da çok sallandırmak için her türlü negatif enerjileri kullanmaya çalışan güçler her zaman vardır.
 
İnsanoğlunun gelişim tarihi boyunca durmaksızın verdiğimiz Öğretimizin ana esası – başınıza gelen her şey bir zamanlar bunun için nedenler oluşturduğunuz için başınıza gelmektedir.
 
Ve şimdi dünya gittikçe inceldiğinden, her türlü negatif enerjilerini, bu enerjilerin fiziksel planına kasırgalar ve felaketler şeklinde yere inmeden önce düşünceler ve duygular planında aşmanız için size bir fırsat açılmaktadır.
 
Bilincinizi değiştirmeniz yardımıyla fiziksel planın dönüşümü ile ilgili size muazzam fırsatlar verilmektedir.
 
İsa bilinç seviyesine ulaşan tek bir insan, karmik olarak bağlı olduğu ve yakın civarında yaşayan pek çok insanın karmasını dengeleyebilir. Yaşadıkları yere bir azizin yerleşmesi karşısında, insanların daima hürmet duymaların sebebi işte budur.
 
Onlar anne sütüyle birlikte, bölgelerine yerleşen bir azizin, topraklarına, mahsullerine bir şey olmayacağının, torunlarının sağlıklı ve mutlu olacakları bir teminatı olduğu bilgisini alıyorlarmış.
 
Sizin zamanınızda bu böyle değildir. Dünya kadim bilgiyi unutmuştur. Ve aziz olduğunu iddia eden pek çoğu aziz değildir, aziz olanlar ise kızgınlık ve hoşnutsuzluk uyandırmaktadır.
 
Işık taşıyıcılar olarak temel göreviniz, dünyaya doğru ilkeler aktarmaktır. Bunun için yüreğinizden gelen içsel bilgiye dayanmanız gerekir. Kalbinizin kutsal insanıyla içsel bağlantı kurmak için kendiniz, bilinciniz üstünde sürekli, her gün çalışmalısınız.
 
Bütün her şeyden onda birinin Tanrı’ya verilmesi gerektiğini söyleyen onluk yasası vardır. Benzer şekilde zamanınızın onda birini de ruhsal uygulamalara ve hayır işlere verilmelidir.
 
Günün karmaşasında Tanrı’yı unutmayın. Eğer günün en yoğun zamanında, gündelik enerjiler sizi sarıp sarmaladığında, en azından aklınızın bir köşesinde Tanrı’yı hatırlayabilirseniz, o zaman yaşamın hiçbir fırtınası ve şansızlığı sizi korkutamaz.
 
Ne tür hayat durumlarına girerseniz girin, daima yüreğinizin saflığını koruyun. Bu size hayatta her zaman doğru yönü korumanıza ve Tanrı’nın sizin için mukadder kıldığı yüksek Yol’da ilerlemenize yardım edecektir!
 
BEN Sanat Kumara. Om.
 
 
© Tatyana Mikuşina, 2012