Sirius

http://www.sirius-tr.net/

....... 27.12.2007 (Dikte VII)

Sene sonunda tavsiyeler
 
Sevgili Meryem Ana
27 Aralık 2007
 
Bu mesajımı vermek için gelen BEN Meryem Ananızım.
Bu yılın son günlerinden birinde bazı sonuçlar çıkartmak ve bilincinizde gelecekteki yönleri belirlemek için geldim.
Sizinle konuşmaya geldim.
Sakince ... İçtenlikle ... dikkatli ve yavaşça. Sevecen ve ilgili bir anne gibi geldim.
Gerçekten de ben sizin annenizim, çünkü sizinle ilgileniyorum, ruhlarınızı iyileştiriyorum. Ve özellikle çok zor zamanlarınızda siz hepiniz bana geliyorsunuz.
Sizin için çok zor olduğunu biliyorum. Dünyanıza gelen yeni enerjiler ile hala var olan eski enerjilerin kesişme sınırında bulunduğunuzu biliyorum. Geçiş zamanda yaşamak daima çok zordur. Fiziksel bedenleriniz ve daha ince ileticiniz bazen artan yükle baş edemiyorlar. Sabırlı olmalısınız. Başka çare yoktur. Pek çok şifacı melek, Üstat ve ben mümkün olan her türlü yardımı sunmaya hazırız. Bu yüzden Göklerin size verdiği yardımı ihmal etmeyin. Üstatlara, meleklere, elementlere ve bizzat bana yardım etmemiz için seslenin.
Ben, Tanrı’nın bedenlenen pek çok kızların ve oğulların yükünü taşıyorum. Kaderinizi hafifletmeye çalışıyorum. Ancak sizler de bana yardım edin. Enerjinize, dualarınıza ve Sevginize ihtiyacım vardır.
Bizler birbirimize yardım edebilir ve etmeliyiz de. Ben bu geçiş zamanda yükünüzü hafifleteceğim, sizler ise lütfen bana ek enerji verin.
İsteklerinizi dinliyor ve bazen yüreğinizde içtenlikle söylediğiniz tek bir dua bile yardımın sunulması için yeterlidir. Ancak sizler dualarınızın enerjisini göndermek için vakit ayırmıyorsunuz. Benden yardım isterken size yardım edemiyorum. Ben sadece kederli kalplere, tövbe eden kalplere, bizim tarafımızdan istenen her türlü gerekliliği yerine getirmeye hazır olanlara yardım edebilirim.
Her zaman olduğu gibi sizi doğru bilinç durumuna çağırıyoruz. Doğru bilinç durumunu elde edebilmek bazıları için oruç tutmak, dua etmek, tövbe etmek, günah çıkartmak yeterlidir. Bazıları için ise pişmanlığın samimi gözyaşları yeterlidir. Ve bu gözyaşları ile yıkanarak, uykusuz gecenin sabahına doğru benim değerli çocuklarım içtenlikle dua edebilir ve yüreklerindeki pişmanlık derecesi, onlara yardım etmem için fırsat vermektedir.
Ben acınızı görüyorum. Acınıza ortağım. Fakat beni de anlayın. Geçmiş davranışlarınızın bazı karmaları vardır ki ancak acıyla ödenebilir.
Dünyanızda pek çok keder ve acı vardır.
Görüyorum. Ve başka şey de görüyorum. Gençlerin, tamamen sorumsuzca Aşkın değerli enerjisini kullandıklarını görüyorum. Görüyorum… Ve kalbim ürperiyor çünkü bu ruhların gelecekte ne tür acılara maruz kalacaklarını biliyorum. Siz kendi kendinizi pek çok acılara mahkûm ediyorsunuz.
Size davranışlarınızla ilgili sorumluluğunuzu hatırlatmak, acılardan kurtulmak için hayatınız arkada kaldığı ve büyük hastalık bagajı ve psikolojik problemlerle yüklenmiş olduğunda değil şu anda benden yardım dilemeniz için geldim. Yardım etmek, tavsiye ve destek için gençlerin şimdi bana seslenmesini isterim ki yetişkin yıllarında Allah’a hizmet edebilsin ve fiziksel planda İlahi işler yapabilsinler.
Şimdi hepiniz gençlere gözlerinizi çevirmelisiniz. Hayatın sonunda şu veya bu derecede İlahi Gerçeğin farkına varmış olanlarınız, yeni nesille tecrübenizi aktarabilirsiniz. Bunu ne şekilde yapabileceğinizi düşünün, ama size söylüyorum bunu yapmanız gerekir.
Genç nesillere ilgileniyorum, çünkü çok yakında, özellikle benim sevgili Rusya’mda büyük değişimler öngörüyorum. Ve şimdi sokaklarda dolaşan ve neyle uğraşacağını bilmeyen gençlerin üstünde büyük işler ve büyük bir sorumluluk yatmaktadır. Bu yüzden size rica ediyorum, görevinizi ihmal etmeyin. Gençler, bu evrende var olan İlahi Yasa hakkında bilgi alsınlar. Bu bilgi genç yüreklere ulaştırılsın. Gençlerin bu veya şu dinin emirlerini yerine getirmek için kilise kurumunu kullanmak şart değildir. Kesinlikle böyle bir şart yoktur. Önemli olan Allah’ın dünyada yaşan her insanın yüreğine yerleşmesidir. Önemli olan her insan Yasaya uygun olarak yaşamasıdır.
Eğer kilise seremonilerinin eski olduklarını ve gençleri soğuttuklarını düşünüyorsanız ahlak kodeks ve normları dersler, filmler, seminerler şeklinde verin. Gençlere yaşamda doğru yönleri verin. Bu sizin sorumluluğunuz, bu mesajımı okuyan herkesin sorumluluğu altındadır.
Sene sonunun bu gününde geldim çünkü yılın bitişi ve Yeni yılın beklentisi düşünmeye sevk ediyor. Düşünme ihtiyacını yüreğinizde izlemeye çalışın. Tek başınıza kalmaya çalışın. Arkadaşlarınız, tanıdıklarınız ve tüm gelenekler tam tersini söyleyecekler, sizi gürültülü ziyafete ve geleneksel yılbaşı ve Noel sofrasına çağıracaklardır.
Gürültülü arkadaş grubuna katılmaya çalışmayın. Tüm bir sene boyunca çözeceğiniz yeni bir karma yaratmayın. Ve bir sonraki yılın sonunda ağırlık hissettiğinizi, size sağlık ve enerjinin yetmediği için bana dert yanmayın. Verdiğim tavsiyeleri yıldan yıla takip edin ve her geçen sene bir öncekisinden daha mutlu olacaktır.
Allah, Yeni Yılda size yardım etsin!
 
Bugün sizinle olan BEN Meryem Anayım.
 
© Tatyana Mikuşina, 2007