* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
 -  Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
+ Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
268 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
   Ziyaretçi

   şu An Bağlı

Dikte II - .28.11.2005

 

Rozariler’in okunması ile ilgili tavsiyeler
 
Sanat Kumara
28 Kasım 2005 
 
BENİM Sanat Kumara. Verdiğim Rozariler’in okunması ile ilgili tavsiyeler vermeye geldim.
Bu Rozariler’in okunması ile ilgili hiçbir özel tavsiyeler ve hiçbir özel talepler yoktur. Onları birlikte veya sırayla okuyabilirsiniz. Bir Rozari’yi bir hafta, diğer Rozari’yi ikinci hafta ve üçüncü Rozari’yi üçüncü hafta okuyabilirsiniz. Daha sonra Rozarileri okumanın tüm turunu tekrarlayabilirsiniz.
Sonuçta kendiniz karar verebilir ve kendi Yüksek Benliğinizden aldığınız tavsiyelere bağlı kalabilirsiniz.
Aynı zamanda hatırlatmam ve hiç bir zaman unutmamanız gereken çök önemli bir an vardır. Ve o da Rozari okunması sırasında ve herhangi bir ruhsal çalışmanız sırasında bilincinizin durumunu sürekli hürmetkar bir halde tutmanızı hatırlatmak ile ilgilidir. Düşüncelerinizi Yüksek Gerçekliğe konsantre olmuş bir biçimde tutmaya çalışın. Rozari okuduğunuz sırada Tanrı ile iletişiminiz gerçekleştiğini hiç bir zaman unutmayınız. Ve sürekli hürmetli bir heyecan duymanızı ve tüm bedensel düşünce ve duyguları kontrol altına almanız gerekir. Eğer tatsız bir konuşma veya kavgadan sonra sinirli bir durumdaysanız, Rozari okumasını erteleyin. Doğada yürüyüş yaparak veya sakin bir müzik dinleyerek veya sessizlik içinde meditasyon yaparak kendinizi önce uyumlu hale getirin. Hiç bir zaman sinirli veya herhangi bir uyumsuz durumdayken ruhsal çalışmalara başlamayın
Eylemlerinizi içsel durumunuzla renklendirdiğinizi sürekli hatırlayın. Ve eğer herhangi bir uyumsuz durumda Rozarileri okumaya başlarsanız Yüksek semalara enerji göndereceğinize, İlahi enerjiyi fiziksel dünyaya çökeltiyor ve dolaysıyla illüzyonları çoğalmasını sağlıyorsunuz.
Bu yüzden Rozarileri okumaya başlarken yalnızca uyumlu bir bilinç durumundayken başlayın ve hizmetiniz ne kadar daha fazla çıkarsızca yaparsanız o kadar daha fazla büyük ruhsal çalışma gerçekleştirebilirsiniz.
Bu dünyaya gönderdiğiniz her şey size geri dönüyor. Bu yüzden kendinizi ve Rozarileri’nizi okuma zamanına acımayarak cömertçe verin. Tanrı’ya çıkarsızca verdiğiniz tüm enerji size geri dönecektir.
Ve her şey en iyi şekilde gerçekleşecektir.
Tanrı sizi seviyor ve hayatta en iyi Yol’dan geçmeniz için size daima imkân veriyor.
Size veremeye gerekli gördüğüm tavsiyeleri verdim. Fakat daha ayrıntılı talimatları kendi Yüksek Benliğinizden alabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca istemek, çabalamak ve kalbinizi dinlemektir.
 
Size olan Aşkımla, BENİM Sanat Kumara.
 
© Tatyana Mikuşina, 2005
 
Sanat Kumara'nın resmi Rus ressam Vladimir Suvorov’a aittir. Yükselmiş Üstatların diğer resimlerine ve Vladimir Suvorov’un başka çalışmalarına "Sirius": http://www.sirius-ru.net/liki/index.htm ve “Sirius-2” http://www.sirius2.net/kar/index.htm sitelerinden ulaşabilirsiniz.


Kurulum Tarihi : 19/04/2008 · 19:23
Son Güncelleme : 19/04/2008 · 19:26
Kategori : Dikte II
Sayfa Oku 11001 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.04 saniye