Sirius

http://www.sirius-tr.net/

19.07.2006 (Dikte V)

23 sayı İlahi fırsatı ve Göklerin verdiği diğer imkânlar hakkında

 
 
Sevgili El Morya
19 Temmuz 2006

Mesaj vermek için size gelen, BEN El Morya Han. Ve bugün size her ayın 23 sayısına ilişkin İlahi fırsatı hatırlatmam gerekir. Bu İlahi fırsat, 23 günü süresince doğru ruh halinde ve tutumdayken bir sonraki ayın karmasını dönüştürmeye izin vermektedir. Sizler İlahi fırsatın şartlarını biliyorsunuz, bugün ben bir kez daha kişisel karmanızın dönüşümüne ilişkin bazı esaslar üzerinde durmak isterim.

 

Sizler verilen bu İlahi fırsatı gezegenin karmasını, ülkenizin karmasını dönüştürmeye yardım etmek için kullanabilirsiniz. Ama bu imkânı, kendi kişisel karmanızı ve karmık olarak bağlı olduğunuz yakın akrabalarınızın karmasını dönüştürmek için de kullanabileceğinizi size hatırlatmak ve bir kez daha açıklamak isterim. Bu yüzden 23’nde bir saatinizi dua uygulaması için ayırırsanız ve gerekli çağrıyı yaparsanız, tüm enerji o gün İlahi fırsata katılan katılımcı sayısı kadar çoğalacaktır. Ve bu enerji öncelikli olarak Dünya gezegeninin istikrarlı evrimsel gelişimini engelleyen karmanın dönüştürülmesi için yönlendirilecektir. Geri kalan enerji ise dilekte bulunduğunuz kendi kişisel karmanızın çözümü için yönlendirilecektir. Karmik yükünün hafifletilmesi, bu sizin için bir fırsattır. Bu yüzden onu kullanın, isteyin ve size çabalarınızın ölçüsünde verilecektir, sadece dua ederek değil, o gün yapacağınız tüm çalışmalarınız, bir sonraki ayın karmasını dönüştürmek için adanabilir.

 

Kendinizden İlahi enerji geçirin ve onu kocanız, karınız, çocuklarınız, anne babanız, işteki meslektaşlarınızla ilgili karmik problemlerinizin çözülmesi için yönlendirin.

 

Bu, gerçekten çalışan ve size karmik problemlerinizden kurtulmanıza yardım eden çok önemli bir İlahi fırsattır. Göklerin verdiği her mekanizmayı tam kapasiteyle kullanmanız gerekir.

Şimdi, her ayın 23 sayısına ilişkin imkânlarınızı ve İlahi lütufları hatırlattığımda geliş nedenim olan ana konuma geçmek isterim. Sizin durumunuzla ilgili bir fikir vermek için geldim. Her birinizin somut durumuyla ilgili değil, Dünya’daki durumla, Dünya’nın şimdiki durumuyla. Bu elçi aracılığıyla bu dönem verdiğimiz önceki mesajlardan bilgilendiğiniz gibi gezegenin durumu iyileşmiştir. Fakat gevşememeli ve çabalamaktan vazgeçmemelisiniz. Çünkü süreç daha yeni başlamıştır ve her türlü gevşeme yersizdir. Her gün çabanızı gösterdiğiniz vakit, Dünya gezegenin dönüşümünü istikrarlı bir tempoda tutabilirsiniz.

 

Şimdi çabalarınız yetersizdir ve dengelemek için kullandığımız enerji rezervi şimdilik dolmamıştır.

 

Enerji, ancak gittikçe daha fazla hizmetkârın yüreklerindeki enerjisini bize hediye edebildiği vakit dolabilir. Bizler gönderdiğiniz Sevginize çok değer veriyoruz. Bu yüzden Aşkınız, eksik enerji miktarını doldurabilir. Bizler aynı zamanda Kardeşlik adına yaptığınız işlere de çok değer veriyoruz. Ve hayatlarının kritik anlarda hizmetkârlarımızın Göklerden hissettiği yardım, daha önce bize hizmet ederek kendi fedakârlıklarının ölçüsüne göre belirleniyor. Bizler, bilincinde Hiyerarşiyle bilinçli olarak işbirliği yapabilecek seviyeye çıkanlara çok değer veriyoruz. Size düşünce ve istek gönderiyoruz ve fiziksel planda Kardeşlik için yapacağınız işler için size gerekli olan enerjiyi hissediyorsunuz. Ve buna benzer bedenlenmede bulunan hizmetkârlarımızın sayısı gittikçe artıyor. 

 

Ben Kardeşlik adına yaptığınız çalışmalarınız için her birinizin yanına gelemiyor, şükran ve teşekkürlerimi sunamıyorum, ama bu elçi aracılığıyla size şükranımı ve teşekkürümü sunabilirim. En içten referansımı kabul edin. Dünya’da bu zor zamanda bulunarak Kardeşliğin çıkarları için hareket ederek, ben içtenlikle içinizdeki Tanrı'nın Işığı ve rotadan ayrılmanıza izin vermeyen İlahi özellikleriniz önünde eğiliyorum

 

Sorumluluğu hissedin ve çabanızı koruyun. Aslında sürekli gelirime olan sevgisi ve güçlerinin devamlı tatbiki, öğrencilerimizi ayırt etmektedir. Aranızdaki öğrencilerimizi hatasız belirleyebilirsiniz. Onlar sızlanmıyorlar ve hayatlarından yakınmıyorlar, her gün bedenlenmeye geldikleri işi yapmayı sürdürüyorlar. Ve hiçbir hayat zorluğu ve sınaması onları durduramıyor. Çünkü İnançları sağlam ve Yüksek Benlikleriyle bağları onlara Yol’dan çıkmalarına izin vermiyor.

 

Hizmetkârlarımız hiç kimsenin dikkatini çekmeyi çalışmıyorlar Ve onlar ne kadar büyük bir iş bitirdikleri ve yaptıkları hakkında bir şey söylemiyorlar. Hayır, bize muhalif güçlerin dikkatlerini fazla çekmeden onlar işini sessiz ve yorulmaksızın yapmayı tercih ediyorlar. Herkes kendi görevini biliyor ve onu yapıyor.

 

Bizim hizmetkârlarımız tüm kıtalarda ve ülkelerde dağılmışlardır. Ve özellikle Rusya, Bulgaristan, Letonya, Almanya, Ukrayna, Lituanya, Ermenistan gibi ülkelerdeki hizmetkârlarımızın özel çalışmalarını kaydetmek isterim. Bizler Amerika toprağında da uyanan ve Hiyerarşiyle kaybettikleri bağı tekrar kuracak olanların ortaya çıkmasını bekliyoruz. Göklerin verdiği her yeni İlahi fırsat ve her yeni lütuf ,bu imkândan yararlanan ve ona katılan insanlara ve ülkelere yeni perspektifler sunmaktadır. Bu yüzden Rus elçiyle bağınızı sürdürmekten çekinmeyiniz. Öğretimiz için hiçbir ulusal ve kıtasal bir sınır yoktur. Bizler şu anda gezegende bulunan kıtalardan bir eser yokken bile Dünya insanlığını öğretiyorduk. Ve bizler insanlığı öğretme ve inisye etme ile ilgili çalışmamıza devam ediyoruz, çünkü Dünya insanlığının tüm sınamalarını geçeceğine ve şerefle gezegende çoğu insanda uyuyan bir durumda bulunan İlahi özelliklerinin ortaya çıkaracağına inanıyoruz.

 

Bizler herkesle işbirliğine umarız ve Hiyerarşiyle işbirliğine girmek için fokusumu, resmimi kullanabilir ve her gün istekleriniz ve problemlerinizle, sorularınız ve dileklerinizle bana seslenebilirsiniz. Bilincimin bölünebilirliği ve Tanrı'nın bana verdiği imkân, anında pek çok yerde bulunmaya, tavsiyelerimi ve nasihatlerimi vermeye izin vermektedir. Bana seslenen her birinizi duyuyorum. Beni duymayı öğrenmek ise size kalmıştır. Size geliyorum ve yüreğinizin sessizliğinden konuşuyorum. Beni duymaya gayret edin. Telaştan uzaklaşın, fokusumun önünde sessizce oturun veya hayal gücünüzle beni hayal edin, sizi temin ederim ki eğer beni duyma çabanız güçlüyse sesimi muhakkak yüreğinizin derinliklerinde duyacaksınızdır. Yalnız, bu alıştığınız insan sesi olmayacaktır. Ama o tüm sorularınızın cevabı olacaktır. Cevabı alacaksınız ve onu benim verdiğimi bileceksiniz.

 

Antrenman yapın. Birinci defada duyamayabilirsiniz. İçinizde, ince dünyalarla iletişime geçme özelliğinizi geliştirin.

 

Ben her zaman yüreğinizin sessizliğinde sizinle beraberim, ama eğer mabetlerinizi benimle iletişime geçmeye hazırlamadıysanız, insanlara özgü alışkanlıklardan kurtulmadıysanız sizinle beraber olamam. Bazılarını sayıyorum, içki ve sigara içmek, rock müzik dinlemek, dargınlık, kızgınlık, keder, kendine ve başkalarına acımak ve bilincinizin diğer olumsuz durumları- tüm bunlar ince planda sizinle bağlantı kurmamızı engellemekte, size ise beni duymanıza engel olmaktadır.

 

Eğer çok kusurunuz var ise ümitsizliğe kapılmayın. Yolu seçtiyseniz ve durmaksızın her gün yürüyorsanız, yürüyüşünüz sırasında çok çabuk lüzumsuz olan her şeyi, sizi engelleyen, gereksiz ve size yük olan her şeyi atacaksınız.

 

Ve yalnızca İlahi, ebedi özellikleriniz kalacaktır. Ve kelimenin tam anlamıyla birkaç yıl sonra şimdi nasıl olduğunuza hayretle kendinize bakacak ve sizde ne çok şeyin değiştiğine hayret edeceksinizdir.

 

Sizi bırakıyor ve yüreğinizde yeni buluşmaları sabırsızlıkla bekliyorum.

Öyleyse görüşmek üzere!
 
BEN El Morya, daima sizinle!
 

© Таtyana Mikuşina, 2006