* *
* *
Mesajlar
+ Dikte I
+ Dikte II
+ Dikte III
+ Dikte IV
 -  Dikte V
+ Dikte VI
+ Dikte VII
+ Dikte VIII
+ Dikte X
+ Dikte XI
+ Dikte XII
+ Dikte XIII
+ Dikte XIII-10
+ Dikte XIII-9
+ Mesajlar nasıl okunmalı/dinlenmeli
+ Mesajların ses kayıtları
* * *
+ 23 sayı Dispenzasyonu
+ Duaya Davet
+ Karmik Kuruluna Mektuplar
+ Kitap
+ Meryem Ana'nın Lütuf Saati
+ Rozari
+ Ruhsal Geliştirme Metodları
+ Tanrısal Benlik Şeması
+ Yeni Dünya’ya giden Yol
Haber bülteni
Site Hakkında Bilgilendirilmek için Gazetemize Katılınız.
Katıl
Çık
268 Katılımcılar
Bize yazın
İletişim Adresim Nesrin Hacıoğlu  Webmaster
Favorilere Ekle  Bookmarks
Bu Siteyi önerin  Arkadaşınıza önerin
mobile Version   mobile Version
Ara
   Ziyaretçi

   şu An Bağlı

Dikte V - . 15.06.2006

Yaklaşmakta olan yaz gündönümü ve o güne bağlı İlahi lütuflar hakkında


Tanrı Maitreya

15 Haziran 2006

BENİM Maitreya, tekrar gelen! BENİM size yaz gündönümüne ilişkin imkan ve dispezasiyonlarını (takdir-i ilahiyi) hatırlatmaya geldim. Her zaman olduğu gibi bugün Karmik Kurulunun toplantısı başlıyor ve her yıl size sunulan imkandan yararlanarak Karmuk Kuruluna mektup yazabilirsiniz.

Bu mektupların içeriğini kendiniz oluşturabilirsiniz. Fakat size var olan genel kuralları hatırlatıyorum. Her şeyden önce geçmişte size sunulan lütuflar (iyilik) için Karmik Kuruluna teşekkür edin. Daha sonra dileklerinizi belirtebilirsiniz. Eğer dileğiniz, kendiniz veya yakınlarınız için almayı beklediğiniz lütufla ilgiliyse, dileklerinizi saydıktan sonra mutlaka bir sonraki yarıyıl boyunca, kış gündönümüne kadar ve o günkü Karmik Kurulunun yeni toplantısına bağlı, gönüllü olarak yapacağınız yükümlükler üstlenin.

Dilekte bulunduğunuz insanlarını ad soyadlarını ifade ederek, dilek ve isteklerinizi çok basit olarak belirtmeniz gerekmektedir.

Eğer istekleriniz Dünya gezegeninin genel durumuyla veya gezegenin bilinç gelişim beklentilerine ilişkin ise emir, dua okumak veya başka işler yapma yükümlükler üstlenmek zorunda değilsinizdir. Bu durumda dileğiniz, biriken iyi karmanın momentumundan hareket ederek gerçekleşecektir.

Bu yüzden mektuplarınızı oluşturmadan önce dileklerinizi ve gerekçelerinizi dikatlice düşünün.

Çok fazla aşırı yükümlükler üstlenmeniz gerekmiyor. Aşırı külfete neden olmayacak, gerçekleştirebileceğiniz kadar yükümlükler üstlenin. Pek çok insan mektuplarında o kadar büyük yükümlülükler üsleniyor ki hayat yolunda karşılaştıkları ilk problem üstlendikleri yükümlülükleri tamamen unutmalarına sebep olmaktadır. Çok küçük bile olsa ama her gün sevinçle ve sevgiyle gerçekleşeceğiniz bir yükümlülük üstlenin. Çok fazla yüklenmeyin. Yardımın sunulması için günde okunan tek bir dua bile yeterlidir. Duaları okurken ne kadar temiz enerji koyarsanız o kadar daha büyük etkiye ulaşırsanız. Ve hatta içtenlikle söylediğiniz tek bir cümle bile: “Dünya iyi olsun” pek çokların kaderini hafifletebilir.

Size sahip olduğunuz ve aranızda bu imkandan her yıl yararlananlara çok yardım eden imkanlarınızı (fırsatlarınızı) hatırlatmaya geldim.

Şimdi ise her ayın 23 sayısına ilişkin bir başka dispenzasyonu veya İlahi lütfü daha hatırlatmak isterim. Bu günde Göklerin lütfu sayesinde kendiniz ve yakınlarınız için bir sonraki ayın karmasını hafifletebilirsiniz. O gün yapacağınız tüm işleri bir sonraki ayın karmasını dönüştürmeye adamanız yeterlidir.

Çağrıda bulunarak: “Bugün yapacağım tüm iyi işleri bir sonraki ayın karmasını dönüştürülmesine adıyorum.”

Tam olarak hangi karmayı dönüştürmeye niyetlendiğinizi sayabilirsiniz. Örneği sizin ve çocuklarınız, kocanız (karınız), işyerinizdeki meslektaşlarınız arasındaki karmayı. Daha sonra dualarınızı veya Rozarilerinizi okurken veya birilerine hayırsever bir yardımda bulunurken, hareketlerinizin tüm enerjisini karma dönüştürülmeye yönlendirdiğinizi aklınızda tutuyorsunuz. Bununla birlikte açığa çıkan enerjilerin bir kısmı Yükselmiş Üstatlar tarafından dünya karmasının dönüştürmeye ve öncelikli olarak onun büyük afetler ve doğal felaketlerin önleyecek kısmına yönlendirileceğini unutmayın.

Şimdi ise sizden ayrılıyor, eğer tavsiyelerim ve nasihatlerim size yardımcı olur ve onları hayatınızda kullanırsanız mutlu olurum.

BENİM Maitreya


Kurulum Tarihi : 18/06/2007 · 17:42
Son Güncelleme : 17/12/2012 · 17:47
Kategori : Dikte V
Sayfa Oku 12204 defa


Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır     Sayfayı Yazdır Sayfayı Yazdır

^ Top ^

  Site powered by GuppY v4.5.16 © 2004-2005 - CeCILL Free License

Sayfa Üretimi 0.03 saniye